{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af lamp 400 kr.
  • Opsætning af spejl, 2 sengebord - plus en kassereol…Alle dele skal ha 2 skruer hver. Du må meget gerne have rawlplugs med… til de to sengeborde har jeg skruer ellers ikke…1 skohorn skal sættes op- har alt selv- det er kun 1 skrue.Samt nedtagelse af gamle postkasse og opsætning af en ny- En Alko. 300 kr.
  • Sætte fjernsyn op 780 kr.
  • Hænge lampe op 500 kr.
  • Flytterengøring 1.500 kr.
  • Udskiftning af kontakt 700 kr.

Opret en opgave

Kommentarer på:  Tillid*Kanin*
  • #1   1. jun 2014 Brug tid på dine kaniner og gør det uden at forlang deres opmærksomhed. Sæt dig ned i deres løbgård med en god bog og bliv siddende der - du kan jo også sidde med Iphone, tegnegrej, soduko det er lige meget hvad, bare det er noget du holder opmærksomhed på.
    Når kaninerne kommer hen til dig (de er jo nysgerrige smiley ) så nus dem forsigtigt - hvis de går deres vej, så lad dem gå og vent til de kommer tilbage igen.


  • #2   1. jun 2014 Okay tak smiley

Kommentér på:
Tillid*Kanin*

Annonce