{{ getTotalHits() | thousandNumberSeperatorFilter }} resultater Filter
{{group.groupName}}

{{ group.groupName }}

Medlemmer: {{group.memberCount}}
Forside Forum Medlemmer Annoncer {{ group.itemMoreItems }}
830 visninger | Oprettet:

Kaninunger {{forumTopicSubject}}

Min kanin mor hopper oven på sin eneste levendefødte unge (resten er døde smiley ).. Hun har ikke bygget redde til den og den ligger bare midt i det hele. Den har nu været her siden klokken 11 og stadig intet er sket.. Hver gang hun hopper rundt i buret så træder hun på den.
Hun er førstegangs fødene. Tror i hun er interesseret i den?
Det skal lige siges at den står i et andet rum hvor der er stille og jeg kigger gennem vinduet, så hun kan ikke se eller høre mig. Så det kan ikke være for hun er stresset over det.
Mvh en bekymret kaninejer

Handyhand

Få billig hjælp fra private

Beskriv din opgave og modtag gratis bud fra lokale med Handyhand.

Seneste udførte opgaver

  • Opsætning af lamp 400 kr.
  • Opsætning af spejl, 2 sengebord - plus en kassereol…Alle dele skal ha 2 skruer hver. Du må meget gerne have rawlplugs med… til de to sengeborde har jeg skruer ellers ikke…1 skohorn skal sættes op- har alt selv- det er kun 1 skrue.Samt nedtagelse af gamle postkasse og opsætning af en ny- En Alko. 300 kr.
  • Sætte fjernsyn op 780 kr.
  • Hænge lampe op 500 kr.
  • Flytterengøring 1.500 kr.
  • Udskiftning af kontakt 700 kr.

Opret en opgave



  • Der er endnu ikke skrevet kommentarer

Kommentér på:
Kaninunger

Annonce